Tarihçe

1975 yılında Osman BÜYÜKPATIR tarafından kurulan firmamız 2000 yılına kadar faaliyetine şahsi firma olarak devam etmiştir. 2000 yılında oğlu Bülent BÜYÜKPATIR ile şirketleşmeye giderek BÜYÜKPATIR SAN.TİC.LTD.ŞTİ. kurularak inşaat sektöründe yerini aldı.

2006 yılında Büyükpatır Group bünyesinde bir aile şirketi olan YİPAŞ YAPI A.Ş. kurulup, faaliyetlerini bu isim altında sürdürmeye başlayan firmamız kurulduğu yıldan bugüne kadar birçok aileyi ev sahibi yapmıştır. Yılların verdiği tecrübeyle her geçen gün şehrin en gözde yerlerinde farklı projeleri hayata geçirerek yapsat inşaat sektöründe güvenilir ve öncü bir şirket haline gelmiştir.

Vizyonumuz

Kurulduğu günden itibaren hızlı ve üreten yapısıyla dikkatleri üzerine çeken firmamız günden güne aranan ve seçilen değerlerin firması olmuştur. Çalışan ekibiyle, taşeronuyla, tedarikçisiyle bambaşka bir gönül köprüsü kuran firmamız her türlü zorluğu birlikte omuzlayarak değerlerine değer katan ve müşterilerin kalite ve zamanında teslimlerle özlenen bir müteahhitlik örneği sergileyerek müşteri değil dostluk kazanan bir firma olmaktır.